Щоб зекономити газ, компанія "Київенерго" вважає за доцільне розпочати опалювальний сезон у столиці 1 листопада і закінчити 31 березня.

Про це говориться у листі "Київенерго" до першого заступника голови КМДА Ігоря Ніконова.

"У випадку початку опалювального періоду з 1 листопада 2014 року та завершення 31 березня 2015 (скорочення 30 діб) економія витрат газу становитиме: 5,5 мільйонів кубометрів на добу – середньостатистична зима (за 30 днів – 165 мільйонів кубометрів), або 4 мільйони кубометрів на добу – тепла зима (за 30 діб – 120 мільйонів кубометрів)", - повідомляється.

"Київенерго" відзначає, що ці ж розрахунки можна застосувати і під час складання графіка шкільних канікул. Зокрема, пропонується, щоб осінні канікули тривали 2 тижні – з 15 до 31 жовтня, а на весні – з 31 березня до 15 квітня.

Утім, у компанії наголосили, що не варто знижувати температуру повітря у квартирах нижче 16 ºС, бо це може привезти до розморожування внутрішньобудинкових систем теплопостачання.

Також у "Київенерго" нагадали, що підключення житлових будинків до опалення триває близько 7 діб, а навчальних закладів до 3 діб.

Нагадаємо, поставки газу з Російської Федерації припинилися з 16 червня. Після цього у Києві почали відключати гарячу воду, з метою економії газу для обігріву квартир взимку.